• Reklamy

Výstava Bratislava január 08

všetko o výstavách mačiek...
  • Reklamy

Výstava Bratislava január 08

Odoslaťod Lena 25.12.2007 21:17

Omlouvám se, pokud se zeptám na něco, co jste už řešili, ale proč z cats zmizely propozice výstav? Byly výborně zpracované a to nejen pro Slovensko, ale pro všechny okolní státy - moc rádi jsme tu hledali. Nemůžu nikde najít propozice na januárovou výstavu v Bratislavě - ani na stránce SZCH - ta je tedy poměrně málo informativní ... Prosím, pošlete mi někdo odkaz, díky
Lenka
Lena
Nováčik
Nováčik

Založený: 25.12.2007 21:07
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Výstava Bratislava január 08

Odoslaťod Peter Polák 25.12.2007 22:27

Lena napísal:Omlouvám se, pokud se zeptám na něco, co jste už řešili, ale proč z cats zmizely propozice výstav? Byly výborně zpracované a to nejen pro Slovensko, ale pro všechny okolní státy - moc rádi jsme tu hledali. Nemůžu nikde najít propozice na januárovou výstavu v Bratislavě - ani na stránce SZCH - ta je tedy poměrně málo informativní ... Prosím, pošlete mi někdo odkaz, díky
Lenka

Ahoj Lenka,

Zoznam výstav bude opat na portali Cats.sk, momentalne sa na tom pracuje.
Tu pripajam propozicie ohladom spominanej vystavy... :-) :TomyAngelo:
Prílohy
propozicie_26_27_1_2008.pdf
propozicie
( ) Stiahnutá 758 krát
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Kalendár výstav pre rok 2008

Odoslaťod Peter Polák 28.12.2007 19:55

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Re: Kalendár výstav pre rok 2008

Odoslaťod Lena 28.12.2007 21:48

¨Super, díky moc Petře, to je velmi záslužné, jsou to nejlíp zpracované výstavy široko daleko na kočičích webech. Dík, že jsi si dal tu práci. Koukala jsem, že na webu ČSCH nejsou ještě propozice na rok 2008, pro ty, kdo by chtěl přijet v únoru (február) na výstavu do Prahy, přidávám propozice sem jako přílohu (snad se to podaří).
Prílohy
propo Praha.doc
propozice február Praha
( ) Stiahnutá 670 krát
Lena
Nováčik
Nováčik

Založený: 25.12.2007 21:07

Reklamy

Re: Kalendár výstav pre rok 2008

Odoslaťod Peter Polák 28.12.2007 21:58

Lena napísal:¨Super, díky moc Petře, to je velmi záslužné, jsou to nejlíp zpracované výstavy široko daleko na kočičích webech. Dík, že jsi si dal tu práci. Koukala jsem, že na webu ČSCH nejsou ještě propozice na rok 2008, pro ty, kdo by chtěl přijet v únoru (február) na výstavu do Prahy, přidávám propozice sem jako přílohu (snad se to podaří).

Ešte jedna výstava sa bude konať v Bratislave 8.-9.3.2008 usporiadateľ bude BA3 už som ju pridal. Dakujem za pochvalu snažím sa... :-) :TomyAngelo:
Naposledy upravil Peter Polák dňa 28.12.2007 22:05, celkovo upravené 1 krát.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod janula 20.1.2008 19:02

V sobotu pridem pozriet aj ja na vystavu. Povodne som si myslela, ze nebudem stihat, ale presunula som si skusku a poobede by som uz mohla byt na vystave. Tesim sa na vsetkych mackarov :-)
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

EDY SA ZACINA TA VYSTAVA V PIATOK ?

Odoslaťod lubor 24.1.2008 8:04

kEDY SA ZACINA TA VYSTAVA V PIATOK ?
Ja mozem len v piatok poobede a najlepsie, keby sa dalo prist hned poobede, len som nenasiel, odkedy je to mozne.

Takze bohuzial pozeram, ze som sa sekol, jew to v sobotu a nedelu a to budem mimo BA, a hrozne je mi to luto. Mozno keby somvedel, dokedy to je, stihnem zaver, takze dokedy to je ? Vie daKTO ?
Naposledy upravil lubor dňa 24.1.2008 8:11, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
lubor
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.10.2007 17:52

Reklamy

Re: EDY SA ZACINA TA VYSTAVA V PIATOK ?

Odoslaťod janula 24.1.2008 11:24

lubor napísal:kEDY SA ZACINA TA VYSTAVA V PIATOK ?
Ja mozem len v piatok poobede a najlepsie, keby sa dalo prist hned poobede, len som nenasiel, odkedy je to mozne.

Takze bohuzial pozeram, ze som sa sekol, jew to v sobotu a nedelu a to budem mimo BA, a hrozne je mi to luto. Mozno keby somvedel, dokedy to je, stihnem zaver, takze dokedy to je ? Vie daKTO ?

Vystavy byvaju vacsinou do tej 18tej...
No ak nestihas tuto januarovu, tak "nevesaj hlavu", v marci bude v BA dalsia :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod tomas61 26.1.2008 15:57

Prave som prisiel z vystavy, takze dojmy su cerstve :wink:

Navstevnikov bolo velmi vela, cez obed sa to trochu zlepsilo. Vystavovatelov bolo najviac, ako som doteraz videl, vsetky klietky obsadene, dokonca boli aj tam, kde som ich po minule roky nevidel - za vestibulom vpravo dole a na terase v uzkom priechode pri stene.

Bolo aj dost predajcov. Z krmiv boli Animonda, Royal Canin a Novafoods (Trainer, Schesir). Dalej sa predaval Zverlit a dalej tam bolo niekolko stankov s hrackami a dva so skrabadlami...len sa mi hlava zatocila pri tych cenach, naozaj by som rad videl realne naklady na vyrobu jedneho skrabadla :TomyAngelo:
A hlavne tam bolo vela krasnych maciek, to bolo najvacsie pozitivum. Klasicky najviac britiek a mainskych, menej perzskych, z ostatne plemien po par kusoch, mne sa asi najviac pacili zlatucke ruske modre, podla vzrastu este maciatka, ale boli velmi mile...

Trochu sklamany som bol z toho, ze zase neboli oznacene klietky s mackami nazvom plemena, len cislami...to je naozaj problem vytlacit pred vystavou stitky s cislom, plemenom a farebnou variantou? Predpokladam, ze prihlasovanie na vystavu je uzavrete niekolko dni pred nou a vystavovatelia su znami, takze by to nemal byt problem. V BA som zazil oznacene klietky len dvakrat - na nejakej vystave pred par rokmi a vlani na svetovej vystave. Na vystavu chodi velmi vela ludi, ktori sa v plemenach nevyznaju, len sa pozriet, a aj v ramci osvety by mal byt listok s oznacenim plemena na klietke samozrejmostou... Alebo ma vystavovatel nejaku dohodu s RoyalCanin a Whiskasom, ze sa budu pouzivat na cisla ich karticky? :-/
Dalej sa mi zdalo organizacne nezvladnute mnozstvo ludi, ktori nemali co robit v priestore, kde sa posudzovalo. Listocky "Len pre vystavovatelov" nalepene pri vchodoch do maleho vestibulu neodradily rodinky s detmi, aby sa tam prechadzali a robili hluk a potom tam bolo naozaj strasne malo miesta...
A klasicky ako kazdy rok som videl v lavom vestibule velke klietky s maciatkami na predaj, tentoraz tam bola jedna britka a dve bengalky a asi pat mainiek. Teraz tam nastastie nebol prievan a chladno ako vlani, takze malym nehrozilo nachladnutie, bolo teplo, ale macicky nemali prave v tom teple ziadne misky s vodou :ikillyou:

Takze to bolo zopar mojich dojmov z dnesne vystavy :wink:
dvaja čertíci Ted a Max (* 08/2007)
Fotoalbum Teda a Maxa http://s153.photobucket.com/albums/s208/kuko61/MyCats/
Obrázok používateľa
tomas61
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.1.2007 20:26
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Quissi 26.1.2008 19:31

Ahojte. Mne sa zdala táto výstava trochu chaotická kôli jej umiestneniu. Behať hore dole úzkym schodiskom hlavne starším vystavovatelom a ešte s mačkou v rukách... A potom to ozvučenie, chudák mačky hlavne v blízkosti reproduktorov! Nedalo by sa do budúcna niečo stým spraviť?
Quissi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 30.8.2007 19:13

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 26.1.2008 20:08

Quissi napísal:A potom to ozvučenie, chudák mačky hlavne v blízkosti reproduktorov! Nedalo by sa do budúcna niečo stým spraviť?

Klasika, toto riešieme na každej jednej výstave v DK, a nie sme sami, dnes sme sa sťažovali minimálne štyria. Žiaľ organizačný výbor sa vyjadril, že už požiadali správcu DK, ale viac spraviť nevedia. A vrátnik či SBS či aká je jeho funkcia sa tváril, že to rieši, ale aj tak to nestíšili. Ten hluk ma privádza do šialenstva, čo už potom mačky, ktorých sluch je podstatne citlivejší :evil:

tomas61 napísal:...Trochu sklamany som bol z toho, ze zase neboli oznacene klietky s mackami nazvom plemena, len cislami...to je naozaj problem vytlacit pred vystavou stitky s cislom, plemenom a farebnou variantou?

Presne, toto by malo byť úplne samozrejmosťou. Predstavte si, že ako laik na autosalóne by ste nenašli technické údaje vystavovaného modelu, ale len jeho číslo. A pokiaľ ste si pri vstupe nekúpili katalóg tak, vám zostáva len pri každom modeli (mačke) sa vypytovať, že "čo je to za plemeno?"

tomas61 napísal:...Dalej sa mi zdalo organizacne nezvladnute mnozstvo ludi, ktori nemali co robit v priestore, kde sa posudzovalo. Listocky "Len pre vystavovatelov" nalepene pri vchodoch do maleho vestibulu neodradily rodinky s detmi, aby sa tam prechadzali a robili hluk a potom tam bolo naozaj strasne malo miesta...

Pripájam sa, zažil som len raz, tuším pred rokom, že vchod z vestibulu k posudzovaniu bol strážený "šuhajom".
Keď som dnes pri posudzovaní videl tie dve rodinky s detskými kočíkmi, ako sa s nimi terigajú dolu po schodoch napriek tabuľke so zákazom, zostával som v nemom úžase...
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08

Reklamy

Odoslaťod janula 27.1.2008 10:47

Vystava bola celkom fajn, ale suhlasim s vasimi namietkami, v buducnosti by s tym mohli nieco konecne spravit....
Macicky boli krasne, stretla som sa s kamaratkami mackarkami a samozrejme kupila som nejake drobnosti pre svojich kocurikov.
Velmi ma potesila klietka s norskymi lesnymi, kde sa vyvaloval kocurik velmi podobny nasmu Artusovi, bol velmi zlaty ... a samozrejme aj ostatne macicky :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Andrea 27.1.2008 13:20

Mňa okrem toho, že obaja naši kocúri boli nominovaní do BISky, potešilo aj to, že som sa osobne spoznala s Brďom a jeho manželkou - zlatí ľudia!!!!
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Odoslaťod ladymacbeth 27.1.2008 13:36

Andrea napísal:Mňa okrem toho, že obaja naši kocúri boli nominovaní do BISky, potešilo aj to, že som sa osobne spoznala s Brďom a jeho manželkou - zlatí ľudia!!!!

ano presne to som chcela napísať aj ja :D
Jana Miklovičová
http://www.exocats.webnode.sk

SC Business Boy Magic Pleasure, SK /EXO a 03/- * 25.10.2006
Bruno Blue Boy Magic Pleasure, SK /EXO a/ - * 25.10.2006
Morgiana /DOM n/ - * august 2005
Morgoth /DOM n 03/ - * 29.5.2006

:smutny:
Barry Modrý golf /novofundlandský pes/ - * 8.11.1994 - + 26.3.2006
Don Paulenov dvor /anglický špringeršpaniel/ - * 13.4.1995 - + 19.4.2006
Ťapka /kríženec/ - * ?1985 - + 16.4.1999
Obrázok používateľa
ladymacbeth
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:56

Reklamy

Odoslaťod Andrea 27.1.2008 15:59

ladymacbeth napísal:
Andrea napísal:Mňa okrem toho, že obaja naši kocúri boli nominovaní do BISky, potešilo aj to, že som sa osobne spoznala s Brďom a jeho manželkou - zlatí ľudia!!!!

ano presne to som chcela napísať aj ja :D

Tak rozmýšľam, či by sme nemali mať spojené podpisy.... :D :D :D
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Výstavy a súťaže mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb